H 6461 Bp

فر H ۶۴۶۱ Bp

این فر ميله امکان دستیابی به نتایج آشپزی حرفه ای و بدون دردسر را به شما می دهد. با ویژگی های نوآورانه کار آشپزی را لذت بخش کرده، و به داشتن طراحي برجسته ای مباهات می کند که آن را به نقطه کانونی آشپزخانه شما مبدل خواهد ساخت، این مدل یک راه فوق العاده شیک برای زندگی مدرن است.

نُه کارکرد آشپزی این مدل شامل ویژگی MoisturePlus (اضافه کردن رطوبت) مشهور ماست، که در طول فرآیند پخت و پز برای اطمینان از اينکه مواد غذایی به بهترين شکل پخته شده باشند ، به غذاي شمارطوبت اضافه مي کند. برنامه های خودکار با کار کرد بهینه درجه حرارت پخت و پز و مدت زمان مورد نیاز برای طبخ غذاهای مورد علاقه شما کار دشوار آشپزی را به عهده می گیرند.

و هنگامی که کارآشپزیتان به پایان می رسد، نیازی به نگرانی برای تمیز کردن فر ندارید، زیرا تکنولوژی هوشمند تمیز کردن خودکار (پيروليتيک) با استفاده از گرمای شدید هر گوشه از فضای داخلی فر را برای شما تمیز خواهد کرد و حتی لوازم جانبی فر PyroFit است، که ديگر نيازي به تمیز کردن دستی قفسه ها و ريلهای کناری اش مانند قبل نيست.

اين دستگاه مطابق با آخرین فن آوری برای استفاده طولانی مدت 20 ساله ساخته و مورد آزمایش قرار گرفته است، و با داشتن کنترل های لمسی هوشمند، شما می توانید این اجاق گاز خیره کننده شرکت ميله را با اعتماد به نفس خریداری کنید مبنی بر این که آن سال به سال عملکردی عالی، برای شما به ارمغان خواهد آورد.

ویژگی هایی که دوست خواهید داشت:

  • با کارکردهای پخت و پز مناسب برای طیف گسترده ای از انواع مواد غذایی
  • کنترل دقیق درجه حرارت نتایج دقیق مورد نظر را برایتان فراهم می کند.
  • نگهداری و تمیز کردن آن به لطف سیستم تمیز کردن پیرولیتی آسان است.
  • ویژگی MoisturePlus (اضافه کردن رطوبت) کمک می کند تا رطوبت مواد غذایی حفظ شود
  • طراحی شیک از جنس استیل ضد زنگ که در هر آشپزخانه عالی به نظر می رسد
  • مطابق با آخرین فن آوری ساخته و مورد آزمایش قرار گرفته است.

ویژگی های کلیدی: